Majątek Rutka - gospodarstwo agroturystyczne 

Majątek Rutka w Puchaczowie to wyjątkowe gospodarstwo agroturystyczne, w którym można obejrzeć wiele ciekawych gatunków zwierząt. Rasowe gęsi, owce, krowy, koniki polskie, a także egzotyczne strusie stanowią nie lada atrakcję nie tylko dla dzieci. Wiele z nich stanowi polskie rasy zachowawcze. Zwierzęta znajdujące się w gospodarstwie można podziwiać także na wielu krajowych wystawach zwierząt hodowlanych.

Rutka Inn in Puchaczów is the exceptional place in the countryside, where you can see many different animals. Racial geese, sheep, cows, Polish horses, as well as exotic ostriches which are a great attraction not only for children but also for adults. Many of them are Polish disappearing primary race. The animals on the farm can also be admired at many national exhibitions of livestock.Firmowe Ewolucje były dla mnie ogromną szansą! Moja firma prężnie się rozwija i wiem, że było warto! Polecam każdemu – właśnie trwa casting do drugiej edycji! www.firmoweewolucje.bzwbk.plAktualności: Logistyka, marketing i ekonomia jeszcze nigdy nie były dla nas tak jasne. A to wszystko za sprawą uczestnictwa w programie Firmowe Ewolucje. Mentor oraz Eksperci zawsze służyli nam pomocą i dobrą radą. Dzięki nim mogliśmy podjąć nowe, niekonwencjonalne działania, na które w innych okolicznościach pewnie byśmy się nie zdecydowali. Wszystko się opłaciło! Teraz wizerunek marki na rynku jest lepszy niż kiedykolwiek, a klientów mamy pod dostatkiem. Mamy nadzieję, że tak pozytywne zmiany czekają również na uczestników drugiej edycji programu! Polecamy! firmoweewolucje.bzwbk.plMajątek Rutka brał udział w programie telewizyjnym TVP 1 „Firmowe Ewolucje”. Głównym sponsorem programu jest Bank Zachodni WBK ( Grupa Santander ). Prowadzącym jest Maciej Orłoś.
    Majątek Rutka jest bohaterem V odcinka, który był emitowany 21 października 2015 r . Z udziałem ekspertów i Mentora próbujemy poszerzyć swoje doświadczenie w produkcji serów i ich sprzedaży oraz powiększyć bazę agroturystyczną gospodarstwa pokazowego.
Promując rasy zachowawcze zwierząt wprowadzamy do naszego menu jagnięcinę i gęsinę. Zostaliśmy włączeni przez firmę Cargill Poland do 150 lokalizacji w Polsce serwujących gęsinę. Objęci jesteśmy patronatem międzynarodowej organizacji Slow Food Polska.


Imprezy cykliczne i przyjęcia okolicznościowe

Organizujemy imprezy cykliczne i przyjęcia okolicznościowe w naszej obszernej, stylowej sali bankietowej.


  • Imprezy Sylwestrowe i Karnawałowe
  • Przyjęcia okolicznościowe
  • Bankiety
  • Wesela
  • Komunie
  • Chrzciny


Pokoje gościnne

Dom agroturystyczny posiada 5 pokoi 3 i 4 osobowych z osobnymi łazienkami.  


Dyplom Uznania


Serdecznie Zapraszamy.